Twój laptop się nie włącza? Często się zawiesza lub pracuje zbyt wolno? Może działa już tylko z podpiętym zasilaniem?

Te i inne problemy chętnie dla Państwa rozwiążemy. Nasz zespół na co dzień ma do czynienia z wszelkiego rodzaju usterkami laptopów każdej marki. Cokolwiek nie odpowiada Państwu w laptopie, zdiagnozujemy i dokonamy ewentualnej naprawy w przypadku Państwa akceptacji oszacowanych kosztów.

Koszt naprawy laptopa jest uzależniony od wielu czynników: uszkodzonego podzespołu oraz nakładu pracy, jaki trzeba naprawie poświęcić.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów. Bierzemy na siebie wszelką odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia spowodowane naszą pracę, jednak jak dotąd nie miało to miejsca. Naprawa odbywa się pod stałym nadzorem kamer. Przypadki, w których naprawa podzespołu może uszkodzić cokolwiek innego są bardzo marginalne.

Czas naprawy sprzętu będzie zależał od skomplikowania problemu oraz dostępności części zamiennych, jeśli okażą się potrzebne. Zwyczajowo diagnozę podajemy w ciągu jednego dnia od otrzymania sprzętu i wtedy przedstawiamy klientowi szacowany koszt oraz czas naprawy.

Wymiana gniazda zasilania jest jak najbardziej możliwa. Usługę wykonujemy w dowolnym sprzęcie w przypadku dostępu do części serwisowych. Niezmiernie rzadko zdarza się, byśmy danej części nie byli w stanie pozyskać.

Nasze usługi dotyczące laptopów

Podczas serwisu laptopów mamy do czynienia z wieloma zadaniami. Podstawą jest tutaj czyszczenie ich w środku oraz wymiana past termoprzewodzących na nowe. Pozwala to uzyskać cichszą pracę całego układu, a niekiedy zauważalny wzrost wydajności! Montaż nowoczesnego dysku SSD to również popularna usługa: sprawia, że nawet nasz leciwy notebook włączy się w przeciągu 10 sekund. Istnieje możliwość przeniesienia na niego wszystkich naszych danych, więc niczego nie stracimy. Poza tym w skład naszych prac wchodzi usuwanie wszelkiego rodzaju awarii i niesprawności.

Dlaczego wybrać ItSmart?

  • posiadamy przeszło 10 letnie doświadczenie w serwisie IT
  • nasze usługi wykonywane są przez doświadczonych profesjonalistów
  • udzielamy gwarancji na nasze usługi
  • cały proces naprawy odbywa się pod nadzorem kamer
  • nasza oferta jest kompleksowa: doprowadzamy sprzęt do pełnej sprawności
  • naprawiamy również urządzenia marki Apple

Nasza firma działa na rynku IT od 17 lat, zajmując się klientami biznesowymi. Niedawno postanowiliśmy rozszerzyć nasz zakres usług o ofertę dla klientów indywidualnych. Dysponując odpowiednim doświadczeniem oraz konkurencyjnymi cenami, z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań!

Witaj, jak możemy Ci pomóc?